O NÁS

Profesionáli v tvorbe videa, fotografie, designu i vo výrobe pútavých webov a v správe sociálnych sietí

Vďaka nášmu prístupu a dlhoročným skúsenostiam v oblasti produkcie audiovizuálnych diel sme schopný zabezpečiť vytvorenie kvalitného a zaujímavého produktu pre klientov, ktorý bude zároveň pútavý i pre divákov.

ODOVZDANÝCH PROJEKTOV

1000+

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

100+

ROKOV SKÚSENOSTÍ

10+

F-ART Studio sa ukázalo byť absolútne nevyhnutným partnerom pri našich snahách prinášať divákom najvyššiu možnú kvalitu a dynamiku pri sledovaní našich MMA podujatí prostredníctvom platformy OKTAGON.TV.

Filip Stahl - Head of video production, OKTAGON MMA

Flexibilita a ochota tímu F-ART Studio ísť nad rámec očakávaní nám poskytli skutočne príjemný a efektívny pracovný vzťah.

Viktor Herrgott - CEO, Auvid Production

Riaditeľ F-ART Studio Anton Faraonov i celý jeho tím preukázal nielen svoju technickú zručnosť, ale aj schopnosť porozumieť umeniu a kultúre. Jeho pozornosť k detailom a schopnosť zachytiť podstatu našich predstavení v každom zábere boli ohromujúce.

Ondrej Šoth - Generálny riaditeľ, Národné divadlo Košice

F-ART Studio nás okamžite oslovilo svojou profesionalitou a oddanosťou k detailom. Ich kreativita a inovatívne riešenia priniesli našim kasínam nový život. Každý ich navrnutý vizuálny prvok a zvukový efekt boli premyslene tak, aby poskytovali nezabudnuteľný zážitok pre našich hostí.

Ing. Vadim Zmarko - CEO, Casino Rebuy Stars

S Fart studiom spolupracujeme úplne od začiatku existencie našej organizácie. Majú vždy velmi profesionálny prístup a ich práca je výborne odvedená. Často krát prídu sami s vylepšeniami a dobrými nápadmi, určite odporúčam spoluprácu s nimi.

Boris Marhanský - CEO, Real Fight Arena